| Product name | Chinese Globe Control Valve with Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner and Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Ürün adı | kontrol vanası Schischek serisi çift etkili elektrikli pnömatik aktüatör Damper ile çalışır |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| modeli | Schischek |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Ürün Adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı pozisyoner için Position Master ABB dijital valf pozisyone |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Modeli | EDP300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Ürün Adı | Çin Pnömatik Kontrol Valfi Valf Denetleyicisi Fisher DVC6205+DVC6215 Uzaktan Seyahat Sensörü Bölünmü |
|---|---|
| Marka | Fisher Emerson |
| Model | Fisher DVC6205+DVC6215 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |
| tip | PD DVC6200 SIS |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |