| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Product name | Samson 3241 Pneumatic control valve with Fisher 3582i digital positioner |
|---|---|
| Brand | SAMSON |
| Model | 3222 series |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Size | 2-12 inch |
| Kontrol tipi | Açık/kapalı, kısma |
|---|---|
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Güç | Pnömatik |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| model | 3582I |
|---|---|
| Uygulama | valf konumlandırıcı; |
| Mevcut Montaj | on Fisher 657/667or GX actuators; Fisher 657/667 veya GX aktüatörlerde; on Fisher r |
| Giriş sinyali | 0,2 ila 1,0 bar (3 ila 15 psig) |
| Baskı uygulamak | Önerilen: 50 psig |
| tip | 3610JP |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2.0 bar, pnömatik sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| tip | 3582I |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Ürün Adı | Çin Hızlı Değişimli Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol Valfi |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Nominal basınç | Sınıf150;PN10,16,20,25 |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |
| Ürün türü | Valf konumu |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, kelepçe, iplik, akıl ileti dizisi |
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |