| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Ürün Adı | Fisher DVC6200 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç kaynağı | Standart: 3 fazlı 400VAC ±% 5 (50Hz) veya 2 fazlı 220Vac ±% 5 |
|---|---|
| Motor tipi | 3 fazlı sincap kafesi asenkron motor, F Sınıfı yalıtım |
| Tork Aralığı | 10-32.000 nm |
| Çıkış hızı | 4-180 rpm |
| Konumlandırma doğruluğu | Duyarlılık ≤%1, doğrusal olmayan hata ±%1 |
| Nominal tork aralığı | 50-2000 nm |
|---|---|
| Çıkış hızı | 18-36 rpm |
| Koruma derecesi | İp68 / ip66m |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme | Ex d IIC T6 |
| Çalışma voltajı | AC 380V / DC 24V |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |