| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Süreç kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Türü | Elektro Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çıkış Sinyali | Pnömatik (aktüatöre) |
| Ürün Adı | Şimşon 44-11 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Top Malzemeleri | Poliviniliden florür |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| Çıkış sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Ürün Adı | Kore Malı Orijinal Tissin TS800/TS805 Serisi Akıllı Pozisyoner ve SMC AW20 Filtre Regülatörlü Pnömat |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Model | TS800 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |