| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Montaj Tipi | Entegre Veya Uzaktan Montaj (IEC/NAMUR Standartlarıyla Uyumlu) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Ortam Sıcaklığı | -10 ila +60°C, -10 ila +60°C, -10 ila +60°C |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Teşhis | Seyahat, baskı, tedarik izleme |
|---|---|
| Konut malzemesi | Epoksi kaplamalı alüminyum alaşım |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| İletişim Protokolü | HART |
| Teşhis | Teşhis |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 60 gün |