| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| Özel Destek | OEM |
| Uygulanabilir ortam | Su /hava /gaz /yağ /buhar |
| Ürün Adı | Rotork IQ Serisi Akıllı Çok Tövbe Elektrikçisi |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Özel Destek | OEM |
| Durum | Yeni Orijinal |
|---|---|
| Özellik | vana konumlayıcı |
| Stoklamak | Stokta |
| tip | Valf konumlayıcı, pnömatik aktüatör, valf gövdesi |
| Ambalaj bilgileri | Talebe dayalı |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Durum | Yeni |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |