| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün Adı | LTR 43 Elektrikli kontrol vanası |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Türü | Pnömatik silindir aktüatörü |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Baskı uygulamak | 2.8 - 10 bar |
| Tork Aralığı | 28 - 100000 nm |
| Sıcaklık Aralıkları | -55 ila +120 ° C |