| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Türü | Elektro Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SVI1000 |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | 3582i |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Aksesuarlar | Solenoid Valf |
|---|---|
| Güç | 0.2-2.2KW |
| Gövde tasarımı | Kısa Desen |
| Kontrol Aralığı | %0-100 |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
|---|---|
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tek ağırlık | 3kg |
| Alt Tipi | Dijital |
| Uygulama | Sanayi |