| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Boyut | 1/4 NPT |
|---|---|
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| çalışma aralığı | -%10 ila +114 |
| Gerilim | 24vdc |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Yapısal tasarım | dijital, elektropnömatik konumlayıcı |
| Çalışma modu | Tek etkili, çift etkili |
| Montaj Konumu | Herhangi |
| Ayar seçenekleri | Ekran ve butonlar aracılığıyla |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Model numarası | 3582i |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Input signal | 4~20mA DC |
|---|---|
| Air supply interface | P(NPT) 1/4 |
| Protection rating | IP66 |
| Air consumption | Less than 2.5 LPM (Supply pressure = 0.14 MPa) |
| Input pressure range | 0.14-0.7 MPa |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 500 adet |
| Menşe yeri | Amerika Birleşik Devletleri |