| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Hava Kaynağı Basıncı | 0.2~0.8MPa |
|---|---|
| Sıcaklık | -30°C~+70°C (Standart) |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| temel hata | ≤ ±% 1 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |
| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş Sinyali Protokolü | 4-20 mA DC Analog Kontrol Sinyali |
|---|---|
| Güç kaynağı | 8-30 VDC (Tipik 24 VDC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (Standart -20°C ila 80°C) |
| Montaj Tipi | Doğrusal veya Çeyrek Turlu Pnömatik Aktüatörler |
| Geri Bildirim Seçeneği | 4-20 mA Pozisyon Geri Beslemesi (3200MD-0G-00'da mevcuttur) |