| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, Arızaya Karşı Güvenli; Döner ve Doğrusal |
| Giriş sinyali | HART Protokolü ile 4-20mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4~7 bar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Koruma Sınıfı | IP66, Ex ia IIC T5 |
| Malzeme | Korozyona Karşı Korumalı Alüminyum Muhafaza |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila+450°C |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standard Diagnostics; Standart Teşhis; Advanced Diagnostics Gelişmiş Teşhis< |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı Döner ve doğrusal |
| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Ürün Adı | Masoneilan Valve Positioner |
| Çevre sıcaklığı | -40 ila 85°C (-40 ila 185°F) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |