| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Ürün Adı | Masoneilan Valve Positioner |
| Çevre sıcaklığı | -40 ila 85°C (-40 ila 185°F) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| İletişim | HART® |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
| Model numarası | 3730 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| İsim | Neles Valve Positioner NDX Mesto ve pnematik aktüatör ile Çin kontrol valfi |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |