| Ürün adı | Rotork YTC akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı YT-3300 YT-3350 valf konumlandırıcı kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | YT-3300 YT-3350 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Ürün Tipi | vana konumlayıcı |
|---|---|
| Başvuru | Termik Enerji Petrokimya Endüstrisi |
| İletişim | Analog Sinyal Geri Bildirimi |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Koruma | Patlamaya dayanıklı tip |
| modeli | spirax sarco SP7-10, SP7-11 ve SP7-12 Akıllı valf EZ kontrol valfli konumlayıcılar |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Özel Destek | OEM |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık |
|---|---|
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Duyarlılık | ±% 0.2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 Ma 10.0 ila 30.0 VDC |
| Vücut malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |