| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Ürün Adı | Çin basınç dengeli kafes kontrol vanası |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Sızıntı Sınıfı | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Valf gövdesi malzemesi | Karbon çelik |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Kasa/Kapak | Düşük Bakır ve Kromatlı Alüminyum, ASTM A360 |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |