| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Kanal girişleri | (2) 1/2 |
|---|---|
| Oturma Malzemesi | Yumuşak veya metal |
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Ortam Sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Pozisyon kontrolü | Modülasyonlu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Yağ sınıfı | 3 |
|---|---|
| Model numarası | ND9000 |
| Ev materyalleri | Alüminyum veya paslanmaz çelik |
| Ağırlık | 1.8kg-8.6kg |
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |