| Tip | Tek Kişilik Küre Kontrol Vanası |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Basınç Değeri | Sınıf150~2500, PN16~420 |
| Bağlantı türü | Flanş, SW, BW |
| Flanş Tipi | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4-7 bar |
| Ürün adı | 400 kPa'da 0,036 Nm³/saat |
| Besleme Bağlantısı | 1/4 "npt |
| Elektrik bağlantısı | 1/2" NPTF |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Dahili Empedans | 500Q(20mA DC) |
| Giriş hava basıncı aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Seyahat Menzili | 10~150mm (düz vuruş), 0~90°C (açısal vuruş) |
| Hava bağlantı boyutu | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Sınırları | -40 ila 82℃ |
| Ürün tarzı | Yeni |
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Aktüatör Uyumluluğu | Tek etkili (yay geri dönüşlü) ve Çift etkili |
|---|---|
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Marka / Üretici | mason |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Model numarası | SVI II |
| Durum | Yeni |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |