| Ürün Adı | Westlock Döner Konum Monitörleri, Fisher EZ valfi için 2200 Serisi ve 2600 Serisi Limit Anahtarı |
|---|---|
| Modeli | 2600 ve 2200 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Şaft ve donanım | Paslanmaz çelik |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| İletişim | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Kore Malı Orijinal Tissin TS800/TS805 Serisi Akıllı Pozisyoner ve SMC AW20 Filtre Regülatörlü Pnömat |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Model | TS800 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Valf Boyutu | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Baskı uygulamak | 0.05-16 Bar |
| Uzunluk | 130-350mm |
| Yükseklik H1 | 335-540 mm |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Valf tipi | Diyafram valfi |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Bağlantı | Bağlantı |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| histerezis | %0,2 |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Durum | Yeni ve Menşei |