| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Dijital Valf Konumlandırıcısı ve Çin Hızlı Değişiklik Tek Koltuklu Pnömatik Kontrol V |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| Medya | Çoklu Medya |
| Çalışma basınç aralığı | özel |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Tip (P): -45 ° C ila +250 ° C |
| Ürün Adı | Çin basınç dengeli kafes kontrol vanası |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Sızıntı Sınıfı | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Nominal çap | DN40 ila DN400 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Model numarası | 6 eksenli taşıma kapasitesi 10kg erişim 1450mm robot kol kiti ve endüstriyel robot fiyatı RA010N Kaw |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün Adı | LTR 43 Elektrikli kontrol vanası |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Ürün Adı | Şimşon 44-11 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Özel Destek | OEM |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | Pnömatik |
| Özel Destek | OEM |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |