| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Vücut sitili | 2 yol |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| 24424180 | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
| Yük empedansı | Max. Maks. 6.3 V (corresponding To 315 Ω At 20 MA) 6,3 V (20 MA'da 315 Ω |
|---|---|
| Model numarası | 3725 Pozisyoner |
| Koruma derecesi | IP 66 |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Ağırlık | Approx. Yaklaşık. 0.5 Kg 0,5 kg |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Güç | Pnömatik |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Garanti | 1 yıl |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Alt Tipi | Dijital |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Model numarası | SVI II |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |