| Sızıntı Sınıfı | Sınıf IV, Sınıf V, Sınıf VI |
|---|---|
| Karar | ≤ %0,25 |
| içsel güvenlik | ATEX, STCC, GOST |
| Akış Katsayısı (Cv) | 1.5 - 600 |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Veri arayüzü | kablolu |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Özellik | SIL 2 onaylı cihaz |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Tedarik medyası | Aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Standart sıcaklık aralığı | -40° ila +85 °C / -40° ila +185 °F |
|---|---|
| Sıcaklık döngüsü/Kuru ısı | IEC 60068-2-2 |
| Nem Limitleri | IEC 60068-2-30'a göre |
| Aksiyon | Tek etkili, doğrudan veya ters |
| Seyahat Menzili | Doğrusal; 5...120 mm / 0,2...4,7 inç Döner; 30...160 derece. |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |