| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| İletişim protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Ağırlık | ~1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Muhafaza / Koruma | NEMA 4X eşdeğeri, IP66 eşdeğeri |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
|---|---|
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kg |
| İletişim | HART 5, 6 ve 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |