| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | yılda 600 birim |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Pnömatik bağlantılar | PT 1/4, NPT 1/4 |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk tipi | Tek, Çift |
| Tedarik gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Çıkış aralığı | 0-7 çubuk (0- 100 psi) |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Muhafaza | Alüminyum, tek etkili |
| Pozisyon Geribildirimi | Potansiyometre veya temassız sensör (NCS) |
| Strok / dönüş aralığı | 3-130 mm / 30-100° |
| Tedarik Havası | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Sınıf 3 kalitesi |
| Bağlantı noktası | ana limanlar |
|---|---|
| Madde | Dijital Konumlandırıcı TZIDC V18345, V18346, V18347, V18348 |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Yetenek temini | 100 Takımları her Hafta |
| Menşe yeri | Almanya |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| İletişim protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Ağırlık | ~1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Muhafaza / Koruma | NEMA 4X eşdeğeri, IP66 eşdeğeri |