| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| IP66 / NEMA 4X muhafazası | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| En az sinyal | 3.6mA |
|---|---|
| Histerezis | <% 0.5 |
| Standart sıcaklık aralığı | -40°C ila +85 °C/ -40 °F ila +185 °F |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Çıktı sijinali | 4-20 Ma |
| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Top Malzemeleri | Poliviniliden florür |
|---|---|
| Boyut | 1/2 inç |
| Pnömatik operasyon | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| Çıkış sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |