| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Hava besleme | 1,4-8 bar (20-115 psi) |
|---|---|
| Akış kapasitesi | CV 0.5-20 |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Çalışma sıcaklığı | -52 ila 85 ° C (-62 ila 185 ° F) |
|---|---|
| Akım sinyal çıkışı | 4 - 20 Ma |
| İletişim protokolü | HART protokolü |
| Güç kaynağı aralığı | 12.5 ila 40 VDC (tipik olarak 24 VDC) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Warranty | one year |