| Marka | Fanuc |
|---|---|
| model | LR Mate 200iD |
| Kontrollü eksenler | 6 |
| Max. Maks. Alan sayısı payload at wrist bilekte yük | 7KG |
| Hareket aralığı (X, Y) | 717 mm, 1274 mm |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım servisi, Video teknik desteği, Çevrimiçi |
| Ürün adı | endüstriyel robot kolu ve endüstriyel delta robot kolu kiti |
| Ayak İzi | 1050 mm x 1050 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ayak İzi | 320 mm x 320 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Maksimum erişim | 901,5 mm |
| Max yükü | 6 kg |
| Modeli | RS010N-A |
|---|---|
| Montaj | Kat tavanı |
| Ürün adı | Endüstriyel robot metal makine yük 10 kg ulaşmak için 1450mm RS010N Kawasaki endüstriyel robotik kol |
| Türü | Eklemli robot |
| Yükleme | Zemin veya Celling montajı |
| Ürün adı | Robot paletleyici malzeme taşıma ve kaldırma robot Kawasaki için robot CX165L endüstriyel robotik ko |
|---|---|
| Türü | Eklemli robot |
| Modeli | CX165L-IBC02 |
| eksen | 6 |
| Yükü | 165kg |
| Ürün adı | Motor Montajı için Cobot Olarak 3KG Yüklü 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kolu Evrensel Robot UR 3e |
|---|---|
| Reach | 500mm |
| Taşıma kapasitesi | 3kg |
| ağırlık | 11.2kg |
| tip | UR 3e |
| Ürün adı | Yüksek Kaliteli ve Verimli 6 Eksen Otomasyon Endüstriyel Robotik Kol TM5 İşbirlikçi Robot |
|---|---|
| Reach | 700mm |
| Taşıma kapasitesi | 6kg |
| ağırlık | 22,1 kg |
| Tipik Hız | 1,1 m / sn |
| tip | IRB4600-60 / 2.05 |
|---|---|
| Reach | 2050mm |
| Taşıma kapasitesi | 60kg |
| Kol yükü | 20KG |
| Yükseklik | 1727 milyon |
| tip | MOTOMAN AR1440 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 12kg |
| Yatay Erişim | 1440mm |
| Dikey Erişim | 2511 mm |
| kontrolör | YRC1000 |
| tip | MOTOMAN AR2010 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 12kg |
| Yatay Erişim | 2010 mm |
| Dikey Erişim | 3649 mm |
| kontrolör | YRC1000 |