| Marka | TURİN |
|---|---|
| model | TKB2670-20KG-1721mm |
| Taşıma kapasitesi | 20KG |
| Reach | 1721 mm |
| eksen | 6 eksen |
| Marka | TURİN |
|---|---|
| model | STW030-3KG-500/600mm |
| eksen | 4 eksen |
| Taşıma kapasitesi | 3 kg |
| Reach | 500/600mm |
| Güç kaynağı | 6.5 - 22V |
|---|---|
| Yük Kuvveti Uyumu | 2kg (4,4 lb) |
| Anlık tüketim | 70-600 mA |
| Yük Formu Uygun | 4kg (8.8lb) |
| Depolama sıcaklığı | 0 (° C) ~ 60 (° C) |
| Robot versiyonu | IRB 1410 |
|---|---|
| Montaj | Zemine monte |
| kontrolör | IRC5 Tek kabin, IRC5 Compact |
| Entegre sinyal kaynağı | Üst kolda 12 sinyal |
| Entegre hava kaynağı | Max. Maks. Alan sayısı 8 bar on upper arm Üst kolda 8 bar |
| Robot versiyonu | IRB 4600-60 / 2.05 |
|---|---|
| Reach | 2050mm |
| Taşıma kapasitesi | 60kg |
| Kol yükü | 20KG |
| Koruma | Standart IP67 |
| fonksiyon | Otomatik Kaynak, Montaj ve paketleme |
|---|---|
| Koruma | Standart IP67 |
| Pozisyon tekrarlanabilirliği | 0.04mm |
| Yol Tekrarlanabilirliği | 0.13mm |
| Besleme gerilimi | 200-600V, 50/60 Hz |
| fonksiyon | Otomatik Kaynak, Montaj ve paketleme |
|---|---|
| Koruma | Standart IP67 |
| Pozisyon tekrarlanabilirliği | 0.04mm |
| Yol Tekrarlanabilirliği | 0.16 |
| Besleme gerilimi | 200-600V, 50/60 Hz |
| Ürün adı | ONrobot robot tutucu SP1 SP3 SP5 el tutucu UR cobot pnömatik tutucu için çalışır |
|---|---|
| Marka | SCHUNK |
| Modeli | SP1 SP3 SP5 |
| yük | 1/3/5KG |
| Ayrılma zamanı | 100-1000 (robot hızına bağlıdır) |
| kitle | 11 kg / 24,3 lb |
|---|---|
| tip | UR3 |
| Max. Maks. Payload Taşıma kapasitesi | 3 kg / 6,6 lb |
| Hareket Aralığı | 500 mm / 19,7 inç |
| Ortak aralık | ± 360 ° |
| Robot versiyonu | IRB 120-3 / 0.6 |
|---|---|
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj | herhangi bir açı |
| kontrolör | IRC5 Compact / IRC5 Tek kabin |
| Taşıma kapasitesi (kg) | 3kg |