| Robot | GP35L |
|---|---|
| eksen | 6 Eksen |
| yük | 35kg |
| Erişim | 2538 mm |
| IP koruması | IP54 |
| model | GP8 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 8,0 kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 727 mm |
| Dikey Erişim | 1312 mm |
| model | GP8 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 8,0 kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 727 mm |
| Dikey Erişim | 1312 mm |
| Marka | ABB |
|---|---|
| model | 6700-155/2.85 |
| Taşıma kapasitesi | 155 kilo |
| Reach | 2850 mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.08 mm |
| Marka | QJAR |
|---|---|
| model | QJRB20-1 |
| Taşıma kapasitesi | QJRB20-1 |
| Reach | 1671 mm |
| eksen | 6 |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| modeli | SA6-600 |
| yük | 6kg |
| Ulaşmak | 600 mm |
| tekrarlanabilirlik | ±0.01 mm |
| Marka | ESTUN |
|---|---|
| modeli | ER15-1520-PR |
| eksen | 4 eksen |
| yük | 15 kg |
| Ulaşmak | 1515 mm |
| Marka | comau |
|---|---|
| modeli | PAL-180-3.1 |
| eksen | 4 eksen |
| yük | 180 kg |
| Ulaşmak | 3100 mm |
| Marka | Hitbot |
|---|---|
| Model | Z-EFG-F |
| Felç | 8MM |
| Yakalama yükü | 300 gram |
| Stroke adjustability | NO |
| Maks. Alan sayısı bilekte yük kapasitesi | 1 kg |
|---|---|
| Maks. Alan sayısı ulaşmak | 280mm |
| Kontrollü eksenler | 3 |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,02 * mm |
| Mekanik Ağırlık | 18 * 2kg |