| tip | MOTOMAN AR900 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 7KG |
| Yatay Erişim | 927 mm |
| Dikey Erişim | 1693 mm |
| kontrolör | YRC1000 |
| tip | MOTOMAN GP12 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 12kg |
| Yatay Erişim | 1440mm |
| Dikey Erişim | 2511 mm |
| kontrolör | YRC1000 |
| tip | MOTOMAN GP50 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 50KG |
| Yatay Erişim | 2061 mm |
| Dikey Erişim | 3578 mm |
| kontrolör | YRC1000 |
| Eksen Sayısı | 6 |
|---|---|
| Robot versiyonu | IRB 1410 |
| Montaj | zemin |
| kontrolör | IRC5 Tek Kabin / IRC5 Compact |
| Ulaşmak (m) | 1,44 |
| Endüstriyel Robot Kolu GP12 YASKAWA, malzeme kaynağı için YRC1000 endüstriyel Robot Kontrolörü ile | Yüksek Hızlı Çok Amaçlı Endüstriyel Robot Kolu GP12 |
|---|---|
| model | GP12 |
| Uygulama | Montaj, Malzeme Taşıma |
| Maksimum yatay erişim | 1440mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 12kg |
| ad | ABB IRB6700 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kol Montajı Parlatma Toplama Kaynak Robotu Ve Yük 155Kg 2850 |
|---|---|
| Uygulama | Montaj / Parlatma / Toplama / Kaynak |
| Taşıma kapasitesi | 155KG |
| Reach | 2850mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Ürün adı | 6 eksenli endüstriyel robot kollu GP7 ve GP8 |
|---|---|
| Modeli | GP7/GP8 |
| Başvuru | Montaj, Malzeme Taşıma, |
| Maksimum erişim | 927 mm/727 mm |
| Maksimum yük | 7kg/8kg |
| Ürün adı | Endüstriyel robot kolu YASKAWA GP20 |
|---|---|
| model | GP20 |
| Uygulama | Kullanım ve Genel Uygulama |
| Maksimum erişim | 3124 mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 20KG |
| ad | ABB IRB6700 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kol Montajı Parlatma Toplama Kaynak Robotu Ve Yükü 150Kg Eri |
|---|---|
| Uygulama | Montaj / Parlatma / Toplama / Kaynak |
| Taşıma kapasitesi | 150kg |
| Reach | 3200mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Uygulanabilir Endüstriler | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Makine Tamirhaneleri, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri, Enerji v |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 2385 |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Video çıkışı denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |