| Marka | Kawasaki |
|---|---|
| model | RS007N |
| eksen | 6 eksen |
| Taşıma kapasitesi | 7 kg |
| Reach | 730 mm |
| Marka | chaifu |
|---|---|
| model | SF25-K1760 |
| Uygulama | Taşıma |
| eksen | 4 eksen |
| Kurulum | Zemin kurulumu |
| Marka | chaifu |
|---|---|
| model | SF15-K1538 |
| Uygulama | Taşıma |
| eksen | 4 eksen |
| Kurulum | Zemin kurulumu |
| Marka | chaifu |
|---|---|
| model | SF8-K1492 |
| Uygulama | Taşıma |
| eksen | 4 eksen |
| Kurulum | Zemin kurulumu |
| Marka | QJAR |
|---|---|
| model | QJR6-1 |
| Taşıma kapasitesi | 6 kg |
| Reach | 1441 mm |
| eksen | 6 |
| Marka | QJAR |
|---|---|
| model | QJR20-1600 |
| Taşıma kapasitesi | 20KG |
| Reach | 1668 mm |
| eksen | 6 |
| Marka | QJAR |
|---|---|
| model | QJR210-1 |
| Taşıma kapasitesi | 210KG |
| Reach | 2688 mm |
| eksen | 6 |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| modeli | SA3-400 |
| yük | 1-3kg |
| Ulaşmak | 400 mm |
| tekrarlanabilirlik | ±0.01 mm |
| Marka | DOBOT |
|---|---|
| modeli | SA10-800 |
| yük | 5-10kg |
| Ulaşmak | 800 mm |
| tekrarlanabilirlik | ±0.02mm |
| Robot | KR 6 R700 |
|---|---|
| eksen | eksen |
| yük | 6kg |
| Erişim | 700mm |
| IP koruması | IP54 |