| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Tip | MIG Kaynakçıları |
| Video çıkışı denetimi | Tedarik edilen |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Ürün adı | KR 500 R2830 endüstriyel robot |
| Ayak İzi | 1050 mm x 1050 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Maksimum erişim | 2826 mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 5 KG |
|---|---|
| Maksimum erişim | 924.5 mm (milimetre) |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,02 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin / Tavan / Duvar |
| Marka | ESTUN |
|---|---|
| modeli | ER80-2565-BD |
| eksen | 6 eksen |
| yük | 80 kg |
| Ulaşmak | 2565 mm |
| Marka | ESTUN |
|---|---|
| modeli | ER350-3300 |
| eksen | 6 eksen |
| yük | 350 kg |
| Ulaşmak | 3300 mm |
| Marka | Yaskawa |
|---|---|
| modeli | GP180-120 |
| eksen | 6 eksen |
| yük | 120 kg |
| Ulaşmak | 3058 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
|---|---|
| En fazla bileğin yararlı yükü (Kg) | 3 kilo |
| Maksimum yatay erişim (mm) | 630 mm |
| Tekrarlanabilirlik (mm) | 0,02 mm |
| Araç bağlama flensleri | ISO 9409 - 1 - A 40 |
| model | ABB IRB 140 |
|---|---|
| Maksimum erişim | 800mm |
| Maksimum taşıma kapasitesi | 6 kg |
| Tekrarlanabilirlik pozu | ± 0,03 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| model | GP8 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 8,0 kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 727 mm |
| Dikey Erişim | 1312 mm |
| model | GP180 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 180kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 2702 mm |
| Dikey Erişim | 3393 mm |