| Marka | FANUC |
|---|---|
| Model | LR Mate 200iD |
| Kontrollü Eksenler | 6 |
| Max. Maks. payload at wrist bilekteki yük | 7kg |
| Hareket aralığı (X, Y) | 717mm, 1274mm. |
| Maksimum erişim | 3195mm |
|---|---|
| Anma Yükü | 120 kilo |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,06 mm |
| Eksen Sayısı | 5 |
| Montaj konumu | Zemin |
| Türü | Robot Kontrolörü |
|---|---|
| Model | KR C4 |
| Marka | KUKA |
| Uygulama | KUKA robotu |
| Kalite güvencesi | 1 yıl |
| model | GP25 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 25,0 kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 1730 milyon |
| Dikey Erişim | 3089 mm |
| Model | GP25 |
|---|---|
| yük | 25,0 kilo |
| Kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 1730 mm |
| Dikey Erişim | 3089 mm |
| model | GP225 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 225KG |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 2702 mm |
| Dikey Erişim | 3393 mm |
| Taşıma kapasitesi | 7.0kg |
|---|---|
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 927 mm |
| Dikey Erişim | 1693 mm |
| Avantajları | hızlı, kompakt ve verimli |
| model | GP110 |
|---|---|
| Taşıma kapasitesi | 110kg |
| kontrolör | YRC1000 |
| Yatay Erişim | 2236 mm |
| Dikey Erişim | 3751 mm |
| türü | Fanuc M-20iD/12L |
|---|---|
| yük | 12 kg |
| Erişim | 2272 mm |
| tekrarlanabilirlik | 0,03 mm |
| Ağırlık | 250kg |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Uygulama | Boyama |
| Garanti | bir yıl |
| Ürün adı | KUKA KR 30 Endüstriyel Robot |
| Kullanım | Sanayi için |