| Ürün adı | 6 eksenli robot çin mini endüstriyel robot kolu GBS8-K950 montaj robotu |
|---|---|
| modeli | GBS8-K950 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ±0.04mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| Ürün adı | UR Universal robots ur3 cobot robotu, cobot endüstriyel robotik kol için |
|---|---|
| model | UR3 |
| Poz tekrarlanabilirliği | ± 01 mm |
| Eksen sayısı | 6 |
| Montaj konumu | Zemin/Tavan/Duvar |
| Maksimum erişim | 3150 mm |
|---|---|
| Anma Yükü | 470 kilo |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,08 mm |
| Eksen Sayısı | 5 |
| Montaj konumu | Zemin |
| ad | ABB IRB6700 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kol Montajı Parlatma Toplama Kaynak robotu ve Yükü 200Kg Rea |
|---|---|
| Uygulama | Montaj / Parlatma / Toplama / Kaynak |
| Taşıma kapasitesi | 200kg |
| Reach | 2600mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| ad | ABB IRB6700 6 Eksenli Endüstriyel Robot Kol Montajı Parlatma Toplama Kaynak Robotu ve Taşıma Yükü 30 |
|---|---|
| Uygulama | Montaj / Parlatma / Toplama / Kaynak |
| Taşıma kapasitesi | 300kg |
| Reach | 2700mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Maksimum erişim | 3195mm |
|---|---|
| Anma Yükü | 240 kilo |
| Eksen Sayısı | 5 |
| Montaj konumu | Zemin |
| ayak izi | 830 mm x 830 mm |
| Taşıma kapasitesi | 470 kilo |
|---|---|
| Maksimum erişim | 3.150 mm |
| Suppl. ek load, arm/link arm/rotating col yük, kol/bağlantı kolu/dönen sütun | 50 kilo |
| Suppl. ek load, arm link arm, max yük, kol bağlantı kolu, maks | 50 kilo |
| Maksimum toplam yük | 520 kilo |
| Maksimum erişim | 2696 mm |
|---|---|
| Anma yükü | 210 KG |
| Anma toplam yük | 260 KG |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,06 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Maksimum erişim | 2826 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 729 kilo |
| Anma yükü | 600 KG |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | ± 0,08 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |
| Maksimum erişim | 1813 mm |
|---|---|
| Maksimum taşıma kapasitesi | 23,9 kg |
| Poz tekrarlanabilirliği (ISO 9283) | 20 KG |
| Marka | ± 0,04 mm |
| Eksen Sayısı | 6 |