| Koruma seviyesi | IP67 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı veya Paslanmaz çelik |
| İşlem sıcaklığı | -40 ℃ ~+80 ℃/-40 ℃ ~+150 ℃ |
| İletişim Çıktısı | Rs485, Modbus; Hart |
| Verici çıkışı | 4 ~ 20mA |
| Duyarlılık | 150'ye kadar: 1 |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli enstrümana bağlıdır |
| Islak malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Kablosuz Güncelleme Oranı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA (Aktif veya Pasif Döngü), HART Protokolü (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Giriş Koruması | IP66 / IP67 |
| Tipik uygulamalar | Ayırıcı Seviyesi, Depolama Tankları, Proses Kapları, Petrol ve Gaz, Kimyasal |
| Güç Kaynağı | 12-30 VDC (Döngüden güç alan) |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA (Aktif veya Pasif Döngü), HART Protokolü (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Giriş Koruması | IP66 / IP67 |
| Tipik uygulamalar | Ayırıcı Seviyesi, Depolama Tankları, Proses Kapları, Petrol ve Gaz, Kimyasal |
| Güç Kaynağı | 12-30 VDC (Döngüden güç alan) |
| Çıkış / Protokol | HART ile 4-20 mA; VAKIF Fieldbus; PROFIBUS PA |
|---|---|
| Ekran/Arayüz | LCD Ekran, Yerel Operatör Arayüzlü (LOI) LCD Ekran veya LED |
| IP derecesi | IP66 |
| Montaj / Muhafaza | Kafa montajı (DIN A), Saha montajı, Ray montajı |
| Teşhis | Evet |
| Kesinlik | -20°C~120°C |
|---|---|
| Malzeme | PTFE, PFA, 316L |
| Proses sıcaklığı | -80°C...200°C,-112°F...392°F |
| İşlem bağlantısı | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum... 100 bar(Vakum... 1450 psi) |
| Güç kaynağı | 12-30 VDC (Döngüden güç alan) |
|---|---|
| Giriş Koruması | IP66 / IP67 |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA (Aktif veya Pasif Döngü), HART Protokolü (isteğe bağlı) |
| Malzeme | Alüminyum veya Paslanmaz Çelik Elektronik Muhafaza |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Sıcaklık aralığı | -200°C ila +850°C |
| Flanş Seçenekleri | ANSI Sınıfı 150 ila 1500 |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
|---|---|
| İletişim | Protokol4-20 mA HART, WirelessHART, FOUNDATION,Fieldbus, PROFIBUS |
| Teşhis | Temel teşhis, döngü bütünlüğü |
| Renk | Mavi |
| Süreç ıslatılmış malzeme | 316L SST, alaşım |