| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Test Hole | 4 Holes |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Power Consumption | ≤8W |
| Housing Material | Aluminum, Stainless Steel |
| Power | 0.2-2.2KW |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Güç Modülü Ömrü | 10 yıla kadar kullanım ömrü, yerinde değiştirilebilir (ayrıca sipariş edin) |
| Flanş Seçenekleri | ANSI Sınıfı 150 ila 1500 |
|---|---|
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Ölçüm aralığı | Dijital veya analog |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Sıcaklık aralığı | -200°C ila +850°C |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Flanş Seçenekleri | ANSI Sınıfı 150 ila 1500 |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -200°C ila +850°C |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Ölçüm aralığı | Dijital veya analog |
| Güç Modülü Ömrü | 10 yıla kadar kullanım ömrü, yerinde değiştirilebilir (ayrıca sipariş edin) |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
|---|---|
| Güç Modülü Ömrü | 10 yıla kadar kullanım ömrü, yerinde değiştirilebilir (ayrıca sipariş edin) |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Ölçüm aralığı | (0 ~ 5) M / (0 ~ 10) m |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | (-20 ~ 80) ℃ |
| Koruma seviyesi | Enstrüman: IP65, Prob: IP68 |
| Güç kaynağı | (18 ~ 28) VDC |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu + koruma |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -200°C ila +850°C |
| Ölçüm aralığı | Dijital veya analog |
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |