| Tip | Vorteks Akış Ölçer |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Sıcaklık | Sıcaklık |
| Giriş koruması | IP 66/67 |
| Basınç | Maks. 100bar / 1450psi |
| Working Voltage | DC(18~30)V |
|---|---|
| Conditional | New |
| Maximum Pressure | 200 Barg |
| Protection Level | IP67 |
| Output Accuracy | ±1%F.S |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -200°C ila +850°C |
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Flanş Seçenekleri | ANSI Sınıfı 150 ila 1500 |
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Flanş Seçenekleri | ANSI Sınıfı 150 ila 1500 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | Dijital veya analog |
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Islanan Malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Ürün adı | Elektromanyetik debimetre |
|---|---|
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum ...+25 bar (vakum ...+362.6 psi) |
| Ölçüm İlkesi | Elektromanyetik debimetre |
| İletişim | 4 ... 20 Ma Hart |
| İşlem sıcaklığı | -40 ...+200 ° C (-40 ...+392 ° F) |
| İletişim protokolü | 4-20 HART |
|---|---|
| Proses Sıcaklık Aralığı | 705 °C'ye (1300 °F) veya 1050 °C'ye (1922 °F) kadar |
| Ortam sıcaklık aralığı | 40 ila +149 °F (-40 ila +65 °C) |
| Ölçüm türü | Oksijen, Zirkonya - Lehimli Disk |
| Boyutlar | 18 inç ila 6 ft arası Prob Uzunluğu Seçenekleri |
| İletişim protokolü | 4-20 HART |
|---|---|
| Proses Sıcaklık Aralığı | 705 °C'ye (1300 °F) veya 1050 °C'ye (1922 °F) kadar |
| Ortam sıcaklık aralığı | 40 ila +149 °F (-40 ila +65 °C) |
| Ölçüm türü | Oksijen, Zirkonya - Lehimli Disk |
| Boyutlar | 18 inç ila 6 ft arası Prob Uzunluğu Seçenekleri |
| Tip | Vorteks Akış Ölçer |
|---|---|
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Sıcaklık | Sıcaklık |
| Giriş koruması | IP 66/67 |
| Basınç | Maks. 100bar / 1450psi |
| Ağırlık | Yaklaşık 2,9 lb (1330 gram) |
|---|---|
| Bellek iç flaş | 2 GB NAND ve 32 GB genişletilmiş flaş |
| Görüntüle | 5.7 in (14.5 cm) renkli VGA dirençli dokunmatik ekran |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Şok | Betona 1 metreden düşme testinde hayatta kalacağı test edildi |
| Sıcaklık | -40...+240°C / -40...+465°F |
|---|---|
| Giriş koruması | IP 66/67 |
| Basınç | Maks. 100bar / 1450psi |
| Tekrarlanabilirlik | Ölçülen değerin ±% 0.1'i |
| Ölçüm aralığı | 4...20 mA (maks. 20,8 mA) + HART protokolü |