| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ölçüm İlkesi | Güdümlü radar |
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum...400 bar (Vakum...5800 psi) |
| İletişim | 4 ... 20 Ma Hart Profibus PA Vakfı Fieldbus |
| Ortam sıcaklığı | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
| Kesinlik | -20°C~120°C |
|---|---|
| Malzeme | PTFE, PFA, 316L |
| Proses sıcaklığı | -80°C...200°C,-112°F...392°F |
| İşlem bağlantısı | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum... 100 bar(Vakum... 1450 psi) |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
|---|---|
| kablosuz menzil | İç anten (225 m) |
| Duyarlılık | 150'ye kadar:1 |
| Ağırlık | Belirli Enstrümana Bağlıdır |
| Kablosuz Güncelleme Hızı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ürün Adı | Rosemount 5600 Radar Seviye İletici |
|---|---|
| Doğruluk | Tam ölçeğin ± 3 mm veya ±% 0.03'ü |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik/PTFE/PP |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -40°c ila +200°c |
| Güç Kaynağı | (100~240)VAC, 50/60Hz / (18~28)VDC |
|---|---|
| Kesinlik | ±%0,3FS / ±%0,5FS |
| Ortam Sıcaklığı | Ana Ünite: (-20~60)°C, Prob: (-20~80)°C |
| Depolama Sıcaklığı | (-20 ~ 80) ℃ |
| Koruma Derecesi | Ana Ünite: IP65, Prob: IP68 |
| Bağlantılar | Flanşlı; vidalı; kaynaklı |
|---|---|
| Malzeme | karbon çeliği, paslanmaz çelik, krom-moly |
| Tip | Seviye Göndericisi |
| Kesinlik | ±% 0.1 |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Anten tipi | Lens tipi |
|---|---|
| Patlama koruması | ATEX, FM, IECEX, NEPSI Sertifikalı |
| Çıkış sinyali | Hart ile 4 ila 20 Ma |
| Aktüatör | Elektrikli |
| Malzeme proses membranı | 316L, AlaşımC, Tantal, Monel, |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | yeni |
| Bağlantı Türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol Desteği | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |