| Ortam bağıl nemi | ≤93% bağıl nem |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| pozisyoner | İsteğe bağlı |
| Nominal çap | DN15 - DN600 (½ ″ –24 ″) |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | yeni |
| Bağlantı Türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Duyarlılık | 150'ye kadar: 1 |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli enstrümana bağlıdır |
| Islak malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Kablosuz Güncelleme Oranı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | yeni |
| Bağlantı Türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Duyarlılık | 150'ye kadar: 1 |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli enstrümana bağlıdır |
| Islak malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Kablosuz Güncelleme Oranı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Çıkış Sinyali | HART protokollü iki telli 4-20 mA. |
|---|---|
| Kesinlik | ±2 mm (sıvılar için performans standardı). |
| Güç kaynağı | Döngüyle çalışan (iki telli) |
| Ambalaj bilgileri | Standart |
| Teslim süresi | 8-12 Hafta |
| Çıkış Sinyali | HART protokollü iki telli 4-20 mA. |
|---|---|
| Kesinlik | ±2 mm (sıvılar için performans standardı). |
| Güç kaynağı | Döngüyle çalışan (iki telli) |
| Ambalaj bilgileri | Standart |
| Teslim süresi | 8-12 Hafta |
| Çıkış Sinyali | HART protokollü iki telli 4-20 mA. |
|---|---|
| Kesinlik | ±2 mm (sıvılar için performans standardı). |
| Güç Kaynağı | Döngüyle çalışan (iki telli) |
| Ambalaj bilgileri | Standart |
| Teslim süresi | 8-12 Hafta |
| Metroloji Sızdırmazlık | Evet |
|---|---|
| İstikrar | Tipik olarak < ± 0,5 mm (0,020 inç) |
| Kesinlik | ± 0,5 mm |
| Tip | Seviye göstergesi |
| Güncelleme oranı | Her 0,3 saniyede bir yeni ölçüm. |