| Ortam sıcaklığı | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
|---|---|
| Sensör uzunluğu | Çubuk prob: 10 m /Halat prob: 45 m /Koaksiyel prob: 6 m |
| İletişim | 4 ... 20 Ma Hart Profibus PA Vakfı Fieldbus |
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum...400 bar (Vakum...5800 psi) |
| Ölçüm İlkesi | Güdümlü radar |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | yeni |
| Bağlantı Türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Basınç aralığı | 40 Bar'a kadar |
|---|---|
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| Şartlı | Yeni |
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Protokol desteği | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Duyarlılık | 150'ye kadar: 1 |
|---|---|
| Ağırlık | Belirli enstrümana bağlıdır |
| Islak malzeme | Paslanmaz çelik; 316 / 316L ve CF3M |
| Kablosuz Güncelleme Oranı | 1 saniye. 60 dakikaya kadar, kullanıcı tarafından seçilebilir |
| Ölçüm aralığı | 2000 Psi'ye (137,89 Bar) Kadar Diferansiyel |
| Çalışma Sıcaklığı | -76 ila 392 °F (-60 ila 200 °C) |
|---|---|
| İletişim protokolü | 4-20mA HART7,KablosuzHAR |
| Malzeme | Pirinç, Alüminyum Alaşım |
| Kesinlik | ± 2 mm |
| Güç kaynağı | 12-35 VDC (Kendinden Güvenli kurulumlarda 30 VDC) |
| Kesinlik | ± 2 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 12-35 VDC (Kendinden Güvenli kurulumlarda 30 VDC) |
| Ölçüm frekansı | 80 GHz |
| Anten Tipi | Proses Mühürü, Lens Anteni, ATAP Lens Anteni |
| Çalışma Sıcaklığı | -76 ila 392 °F (-60 ila 200 °C) |
| Kesinlik | ± 2 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 12-35 VDC (Kendinden Güvenli kurulumlarda 30 VDC) |
| Ölçüm frekansı | 80 GHz |
| Anten Tipi | Proses Mühürü, Lens Anteni, ATAP Lens Anteni |
| Çalışma Sıcaklığı | -76 ila 392 °F (-60 ila 200 °C) |
| Ortam sıcaklığı | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
|---|---|
| Sensör uzunluğu | Çubuk prob: 10 m /Halat prob: 45 m /Koaksiyel prob: 6 m |
| İletişim | 4 ... 20 Ma Hart Profibus PA Vakfı Fieldbus |
| Proses Basıncı/Maks. aşırı basınç sınırı | Vakum...400 bar (Vakum...5800 psi) |
| Ölçüm İlkesi | Güdümlü radar |
| Çalışma Sıcaklığı | -76 ila 392 °F (-60 ila 200 °C) |
|---|---|
| İletişim protokolü | 4-20mA HART7,KablosuzHAR |
| Malzeme | Pirinç, Alüminyum Alaşım |
| Kesinlik | ± 2 mm |
| Güç kaynağı | 12-35 VDC (Kendinden Güvenli kurulumlarda 30 VDC) |