| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol vanası |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol vanası |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Tedarik medyası | Aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün adı | SVI2 21123121 konumlandırıcı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| modeli | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Marka | Masonel |
| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Besleme Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Nitelikli nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Yalıtım direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |