| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Nominal baskı | PN16/PN25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ° - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |