| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Durum | yeni |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | D30 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Malzeme | döküm alüminyum |
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |