| Ortam sıcaklığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
|---|---|
| Histerezis | < %0,1 |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Hava tüketimi | Tipik olarak <0.1 nm³/s (sabit durumda) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı (kutup versiyonu) | -53 ... +85 °C / -63 +185 °F |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 mA, çalışma için 3,8 mA |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Besleme gerilimi | 12 - 30 VDC |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Geri bildirim | geribildirim ile veya geribildirim olmadan |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 101 psig |
| iletişim protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj: Fisher Kutu Ağırlığı: 1.5Kg / set Boyut: 250MMX100MMX80MM |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | FOXBORO SRD991 |
| İletişim | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196 ° C ila +450 ° C |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |