| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC2000 |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- %0,2 FS |
|---|---|
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Valf Konumu Onayı | 4- 20mA çıkış izleme sinyali (giriş sinyaliyle aynı tip) |
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| İletişim | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Giriş sinyali | Veriyoluyla çalışan, 9-32 V DC |
| Aktüatör Tipi | Tek/Çift etkili, doğrusal/döner |
| Darbe aralığı | 3-130 mm (doğrusal) / 30-100° (döner) |
| Hava Temini | 30-150 psig (2-10 bar) |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40…176 °F (-40…80 °C) |
|---|---|
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Pnömatik çalışma | Tek etkili/Çift etkili |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |