| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
| Montaj Yönü | Herhangi bir konum (dik durumdayken en iyi performans) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Ürün adı | Azbil gelişmiş basınç vericisi GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Marka | Azbil |
| modeli | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Basınç Transmitteri |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
|---|---|
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | -25°~80°C (standart tip) |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |