| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Model numarası | SVI II |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
|---|---|
| Nominal boyut | 1-1/2,2,2-1/2,3,4,5,6,10,12 inç |
| Kullanmak | Doymuş ve aşırı ısıtılmış buhar |
| tork | 10-1000Nm |
| Standart veya Standart Olmayan | standart |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
|---|---|
| Görev döngüsü | %100 sürekli değerlendirme |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Yaklaşık ağırlık | 5 kg |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |