| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Güç kaynağı | Yerel |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| customized support | OEM |
|---|---|
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Input Signal | Electric |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Cardboard box + protection | Air, Non Corrosive Gas |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu/Ahşap sandık |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Stokta büyük miktarlarda. |
| Menşe yeri | Amerika |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Teşhis | Evet |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Süreç kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Ortam sıcaklığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
|---|---|
| Histerezis | < %0,1 |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Hava tüketimi | Tipik olarak <0.1 nm³/s (sabit durumda) |
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX, IECEx, FM |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı (kutup versiyonu) | -53 ... +85 °C / -63 +185 °F |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |