| Ürün Adı | ABB valf konumlandırıcı TZIDC-210 TZIDC-220 dijital konumlandırıcı ve Çin marka kontrol valfi için 6 |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | ABB valf konumlandırıcı TZIDC-210 TZIDC-220 dijital konumlandırıcı ve Çin marka kontrol valfi için 6 |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Modeli | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Bağlantı | Bağlantı |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| histerezis | %0,2 |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Giriş | 4-20mA |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Doğruluk | ±%1,±%1,6 |
| Ürün adı | Masoneilan 28000 Serisi Varipak Valfı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Güç | Pnömatik |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2 Dijital Valf Yerleştiricisi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| Bağlantı noktası | ana limanlar |
|---|---|
| diğer adı | akıllı valf konumlandırıcısı |
| Modeli | EDP300 |
| Orijinal yerine | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |