| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| İsim | Çin Rotork Aktüatörlü Pnömatik Kontrol Vanası Dvc2000 Konumlandırıcı 67 |
|---|---|
| modeli | DVC2000 |
| Tip | Dijital Valf Kontrol Cihazı |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| teşhis | Evet |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Basınç Kontrol Vanası Akıllı Konumlandırıcı için Samson Dijital Valf Konumlandırıcısı 3725 |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3725 |
| Büyük | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Tip | Yüksek kapasiteli, yüksek hassasiyetli dijital pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Akış Hızı | Besleme/Egzoz Cv max 2,3 (yüksek akış); ≤0,3 (düşük akış) |
| Sertifikalar | Kendinden güvenli (Ex ia), patlamaya dayanıklı (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| İletişim | DCS bağlantısı için 4-20mA, HART 7, USB, FDI sürücüsü |
| Çalışma Basıncı | 2,5-10,4bar (arıza donma 8bar, doğalgaz 6bar) |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Bağlantı noktası | ana limanlar |
|---|---|
| Madde | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| Modeli | EDP300 |
| Özelliği | Dijital |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Ürün adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |