| Ürün adı | Akıllı Konumlandırıcı SVI2-21113111 Valf Konumlandırıcı ve Rotork YT-200 YT-205 YT-220 Filtre Regüla |
|---|---|
| Modeli | SVI2-21113111 |
| Boyut | 3/4 "ila 8" |
| Tedarik | Film, Müzik, Haber |
| Marka | Masonel |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Model numarası | SVI1000 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar)0,07 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| modeli | EP500 akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı için spirax sarco valf konumlandırıcı fiyatı |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Ürün adı | akış servisi pozisyoner 520MD stoklu pnevmatik valf pozisyoner |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| İsim | Masoneilan SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | Masoneilan |
| modeli | SVI3 |
| Ağırlık | 3.3kg |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ürün Adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı pozisyoner için Position Master ABB dijital valf pozisyone |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Modeli | EDP300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |
| Ürün adı | Orijinal flowserve konumlandırıcı UAS Logix 3200 MD çok stoklu pnömatik dijital valf konumlayıcı |
|---|---|
| Modeli | SA/CL |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |