| Durum | Yeni |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Adı | Kontrol vanası konumlandırıcı Flowserve için Giriş 4-20mA DC Logix 3800 series dijital konumlandırıc |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| Modeli | Logix 3800 |
| Alt-Tip | Dijital |
| Hava kapasitesi | 30, 6 Nm3 / sa 4, 1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Adı | Flowserve kontrol vanası konumlandırıcı Logix 420 serisi Koso 521F kontrol vanası ile dijital konuml |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| Modeli | Logix 420 |
| Alt-Tip | Dijital |
| Hava kapasitesi | 20, 8 Nm3 / sa 4, 1 bar (12, 2 SCFM @ 60 psi) |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| tip | AD DVC6200 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART 4-20 mA |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Kasa/Kapak | Düşük Bakır ve Kromatlı Alüminyum, ASTM A360 |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Giriş Gücü ve Sinyal | Giriş Gücü ve Sinyal |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Ürün adı | Yüksek kapasiteli yüksek hassasiyetli dijital pnömatik valf kontrolörlü IMI STI akıllı konumlandırıc |
|---|---|
| Marka | IMI |
| modeli | CYBE |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Uygulama endüstrisi | MadencilikUygulama endüstrisi, Pulp & Paper, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıs |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |